Bennzoil Yağın Ötesinde

Müşteri Odaklı Hizmet ; Kalite, İstikrar Ve Güven

İhtiyaçlarınız İçin Buradayız

Verimli, Ekonomik ve Güvenilir Ürünler

Toplamda 380’i Aşkın Ürün Çeşidi

Ulusal ve Uluslararası Standartlara Uygun Hizmet

BENNZOIL'E HOŞGELDİNİZ

Biz Kimiz? Neden Bizi Seçmelisiniz?

2010'dan 2019'a kadar Caldini Kimya bünyesinde Teknik Aerosol, Otomotiv Bakım Kimyasalları, Yakıt Katkıları ve Boya ürünleri geliştiren uzman ekibimiz artık Calpet madeni yağlar Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak hizmet vermektedir. Yeni markamız Benzoil adı altında her türlü madeni yağ, endüstriyel yağ ve gres ürünlerini en son performans kriterlerine göre üretilmekte. Kaliteli ve çok çeșitli ürünlerle, sürekli iyileștirme ve müșteri memnuniyetini prensip edinmiș olan șirketimiz ISO 9001 Kalite Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim ve ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi belgelerine sahiptir.

BENNZOIL ÜRÜN GRUPLARIMIZ

BİNEK VE HAFİF TİCARİ

AĞIR TİCARİ ARAÇLAR

MOTOSİKLET YAĞLARI

ŞANZIMAN VE DİŞLİ YAĞLARI

HİDROLİK YAĞLAR

ENDÜSTRİYEL YAĞLAR

GRESLER

ANTİFRİZ

HİDROLİK FREN YAĞLARI

BİNEK VE HAFİF TİCARİ

BİNEK VE HAFİF TİCARİ

Son Teknolojiye sahip Benzinli ve Dizel motorlu  binek veya hafif ticari araçların yağlama gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş üstün kaliteli bazyağlar,sentetik yağlar ve katkı maddelerinin harmanlanmasıyla üretilen motor yağlarıdır.

AĞIR TİCARİ ARAÇLAR

AĞIR TİCARİ ARAÇLAR

Ağır şartlarda çalışan dizel motorlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş dört mevsim kullanılabilen, kaliteli baz yağlar, sentetik yağlar ile ileri teknoloji katkı maddelerinin harmanlanmasıyla üretilen yüksek performanslı ağır ticari araç motor yağlarıdır. Euro 5 ve Euro 6 araçlara uygundur.

MOTOSİKLET YAĞLARI

MOTOSİKLET YAĞLARI

2 ZAMANLI MOTOSİKLET YAĞLARI : Hava soğutmalı, iki zamanlı motosikletler ve diğer küçük motorlar için üretilmiş,  yüksek performans katıkları içeren, mineral bazlı motosiklet yağıdır. 4 ZAMANLI MOTOSİKLET YAĞLARI : Dört zamanlı motosikletler için üretilen, yüksek performanslı katıklar içeren sentetik teknoloji ile geliştirilmiş üstün koruma ve performans sağlayan motosiklet yağlarıdır.  Sahip olduğu üstün teknoloji katıklar sayesinde yüksek sıcaklıklarda viskozite değişimini en aza indirerek motoru mükemmel korur.

ŞANZIMAN VE DİŞLİ YAĞLARI

ŞANZIMAN VE DİŞLİ YAĞLARI

Kaliteli mineral baz yağlar,sentetik yağlar ve yüksek performanslı katıkların özel formülasyonu ile hazırlanmış, aşırı basınca dayanıklı ağır hizmet tipi dişli yağlarıdır. Binek araçlar ve agır vasıtaların şanzıman ve diferansiyel sistemlerinde,Hipoid dişlilere sahip binek araçlarda, ağır vasıtaların ve inşaat sektöründe çalışan araçların manuel şanzımanlarında,Ağır hizmet şartlarında çalışan iş makinelerinin transmisyonlarında kullanılır.

HİDROLİK YAĞLAR

HİDROLİK YAĞLAR

Kaliteli baz yağlara ve sentetik yağlara aşınma, oksidasyon, pas ve köpük önleyici gibi katıkların ilave edilmesi ile üretilen tüm endüstriyel ve hareketli hidrolik sistemlerde kullanılan yüksek kaliteli hidrolik sistem yağlarıdır.

ENDÜSTRİYEL YAĞLAR

ENDÜSTRİYEL YAĞLAR

Kaliteli baz yağlar ile formüle edilmiş kaliteli katıkların birleşmesi sonucu ortaya çıkan yüksek performanslı sanayi ve endüstriyel yağlardır.

GRESLER

GRESLER

Kaliteli baz yağlar ve performans arttırıcı katıkların harmanlanmasıyla elde edilir.Gresler hareket halindeki yüeyler arasındaki sürtünmeyi ve aşınmayı önler,sistemi pasa ve korozyona karşı korurlar.Gresler üretildikleri sabunların cinslerine ve diğer kalınlaştırıcıların özelliklerine göre sınıflandırılırlar; Kalsiyum Sabunlu Gresler, Lityum Sabunlu Gresler, Kalsiyum Sülfonatlı Gresler , Sabunsuz Gresler,

ANTİFRİZ

ANTİFRİZ

Antifriz, benzinli ve dizel motorların soğutma sistemlerinde su ile seyreltilerek ya da saf olarak kullanılabilen monoetilenglikol ve modern kimyasal katkılardan oluşan yüksek kaliteli soğutma sıvılarıdır.

HİDROLİK FREN YAĞLARI

HİDROLİK FREN YAĞLARI

Fren hidroliği, otomobillerde, motosikletlerde, hafif kamyonlarda ve bazı bisikletlerde hidrolik fren ve hidrolik debriyaj uygulamalarında kullanılan bir hidrolik sıvı türüdür. Kuvveti basınca aktarmak ve fren kuvvetini yükseltmek için kullanılır.

ÇOK SATANLAR

Son dönemlerde en çok talep edilen yenilikçi ürünlerimiz.

BENNZOIL
HER ZAMAN YANINIZDA

HER IHTIYACINIZA UYGUN BIR ÜRÜNÜMÜZ VAR!

YENI KATALOG

Aradiginiz urunler hakkinda daha fazla bilgi.

Validation error occured. Please enter the fields and submit it again.
Thank You ! Your email has been delivered.